Młodszy Konsultant ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • kontakt wyłącznie z Klientami w celu przedstawienia oferty Banku
  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
  • realizacja kampanii sprzedażowych

Wymagania:

  • chęć zdobycia doświadczenia w sektorze sprzedaży
    i finansów
  • otwartość, komunikatywność
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży damy Ci możliwość rozwoju, jeżeli nie - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • podstawowe wynagrodzenie plus prowizję od każdego sprzedanego produktu
  • system płatnych szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pakiet benefitów: opiekę medyczna, karta Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.