Młodszy konsultant ds. Infolinii Przychodzącej

Work Service S.A.

Kraków, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Kraków

Szukasz pracy lub zastanawiasz się nad zmianą dotychczasowego stanowiska? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie pracę!

Zostań konsultantem infolinii przychodzącej Orange - jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa Klienta w celu rozpatrywania zgłaszanych przez
  • Klientów zgłoszeń technicznych (telefon/Internet)
  • Doradztwo z zakresu usług multimedialnych
  • Sprzedaż w rozmowie przychodzącej;
  • Pomoc w wyjaśnianiu faktur i płatności;

Wymagania:

  • Wystarczy żebyś lubił rozmawiać z ludźmi;
  • Podchodził do obsługi klientów tak, jak sam chcesz być obsługiwany;
  • Chciał uczyć się nowych rzeczy;
  • Był skuteczny w realizacji założonych celów;
  • Sprawnie pisał na klawiaturze;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Chęć doradzania sprzedażowego

Oferujemy:

  • W zamian oferujemy Ci przyjazną atmosferę pracy;
  • Szkolenie przygotowujące do pracy i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Umowę o pracę na czas określony z możliwością współpracy na umowie na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie 2500 zł brutto + premie sprzedażowe sięgające nawet 1000 zł;
  • Możliwość awansu dla najlepszych;
  • Możliwość skorzystania z kart sportowo-rekreacyjnych, ubezpieczeń
  • grupowych oraz benefitów naszych partnerów
  • Obecność Opiekuna na miejscu świadczenia pracy
  • Zwolnienie z podatku PIT dla osób, które nie ukończyły 26 roku życia co wiąże się z dodatkowymi pieniędzmi do podstawy
  • Strefa relaksu z piłkarzykami i fotelem do masażu

Dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.