Młodszy Konsultant ds. Administracji i Rekrutacji

Gi Group Poland S.A.

Gorzyce[Tarnobrzeski], podkarpackie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gorzyce[Tarnobrzeski]
Gi Group jest międzynarodową firmą, która oferuje kompleksowe rozwiązania dla biznesu. Świadczymy między innymi usługi z zakresu: pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, outsourcingu kadrowo-płacowego. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych korporacji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Posiadasz doświadczenie w samodzielnej obsłudze kadrowo-administracyjnej? Interesujesz się rekrutacją i chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności również w tym obszarze? Jeśli tak, to oferta jest dla Ciebie!

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzyce k. Sandomierza ( woj. podkarpackie)

Czeka na Ciebie:
• ciekawy projekt
• codzienne wyzwania w obszarze rekrutacji i administracji
• merytoryczne wsparcie w postaci szkoleń

Najważniejsze zadania:
• kompleksowa obsługa projektu w zakresie administracji i rekrutacji
• realizacja procesów rekrutacyjnych
• rozliczanie ewidencji czasu pracy
• wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
• budowa i utrzymywanie trwałych relacji z Klientem

Czego od Ciebie oczekujemy:
• doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze koordynacji i/lub rekrutacji pracowników
• mile widziane doświadczenie w agencji pracy i/lub dziale rekrutacji, dziale kadrowo-płacowym
• dobrej wiedzy w zakresie obsługi MS Office, szczególnie Excel
• samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
• bardzo dobrej organizacji czasu pracy
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.