Młodszy Konsultant Biznesowy

NNext Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Nnext od 10 lat specjalizuje się w doradztwie i wsparciu biznesowym dla firm m.in. z branży IT i marketingu.

Współpracujemy z dużymi, znanymi firmami takimi jak Microsoft, Toshiba, IBM. Naszym Klientom pomagamy w nawiązywaniu relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Z uwagi na rosnące potrzeby naszych klientów rozwijamy zespół, do którego poszukujemy 2 dodatkowych osób na stanowisko Młodszy Konsultant Biznesowy.

Zadania:

  • współpraca ze Starszym Konsultantem przy umawianiu spotkań biznesowych
  • planowanie i zarządzanie kalendarzem spotkań
  • zapisywanie wyników pracy w systemie
  • czynny udział w szkoleniach projektowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w zespole
  • pewność siebie i komunikatywność
  • nastawienie na jakość pracy i cel
  • język polski doskonały w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B
  • prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • czas pracy 6 lub 8 godzin dziennie
  • stabilność- 90% pracowników pracuje z nami ponad 3 lata
  • szkolenie przed startem każdego projektu w siedzibie firmy lub u klienta
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pracę w 4-5 osobowych zespołach w kilkunastoosobowej firmie
  • spotkania integracyjne co najmniej raz na kwartał
  • lokalizacja- metro Wierzbno w otoczeniu drzew i uliczek starego Mokotowa z tarasem i ogrodem na grille firmowe

Prezentacja firmy

NNext jest międzynarodową firmą telemarketingową, specjalizującą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing