(Młodszy) Konstruktor

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktora. Zachęcamy do aplikacji zarówno osoby, które są otwarte na zdobycie pierwszych doświadczeń w obszarze technicznym, jak i kandydatów, którzy są otwarci na dalsze pogłębianie kompetencji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży industrialnej. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest około 20km na północ od Warszawy.

Opis stanowiska

  • Projektowanie urządzeń skierowanych do branży HoReCa;
  • Zmiany konstrukcyjne, technologiczne produkowanych urządzeń;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla produkcji;
  • Przygotowywanie dokumentacji serwisowej, list części zamiennych itp.;
  • Czynny udział w rozwoju produktu zgodnie z wymogami klienta, rynku;
  • Przygotowywanie, modyfikacja struktur produktów w systemie SAP;
  • Wsparcie techniczne linii produkcyjnej przy produkcji urządzeń;
  • Poprawa jakości produktu poprzez projektowanie, wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych;
  • Optymalizacja kosztów produktów;
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - mile widziane;
  • Znajomość oprogramowania CAD (SolidEdge, AutoCad);
  • ogólna wiedza z zakresu obróbki plastycznej blach;
  • Mile widziana znajomość systemu SAP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, dynamiczność w działaniu, sumienność oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • Chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych;
  • Udział w projektach realizowanych w Polsce i za granicą.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page