Młodszy Konstruktor

ABM S.A.

Kraków, 30-798, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Producent mebli poszukuje kandydata na stanowisko: Młodszy Konstruktor

Do twoich obowiązków będzie należeć:
- tworzenie dokumentacji technicznej mebli skrzyniowych oraz konstrukcji metalowych
- tworzenie instrukcji montażu,
- przygotowywanie plików .bom do systemu klasy ERP
- przygotowanie programów CNC (WoodWop)
- współpraca z zakładami produkcyjnymi (nadzór nad prawidłowym wykonaniem projektów)

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę na zastępstwo
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość pozyskania doświadczenia zawodowego
- wsparcie doświadczonego zespołu
- możliwość rozwoju i kształcenia
- pracę w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie,gwarantującym parking oraz wszelkie udogodnienia socjalne dla pracowników
- możliwość realizacji pasji sportowych w społecznościach firmowych

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
- znajomości programów 3D CAD/CAD (preferowane TopSolidWood, SolidEdge, Auto CAD)
- ukończone lub w trakcie studiów technicznych (robotyka, automatyka lub organizacja produkcji)
- znajomości zasad konstrukcji mebli skrzyniowych
- umiejętności podejmowania decyzji i przewidywania konsekwencji podejmowanych decyzji
- samodzielności
- dokładności

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca dla studenta, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inne