Opis stanowiska pracy

Firma AiFO GROUP powstała w 2007 roku. Zajmuje się produkcją i dystrybucją podzespołów do komercyjnych urządzeń chłodniczych oraz wykonywaniem instalacji klimatyzacji i chłodnictwa przemysłowego w obiektach przemysłowych i komercyjnych na terenie kraju i zagranicą.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

MŁODSZY KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Bochnia

Opis stanowiska:

  • wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów
  • współudział w realizacji projektów indywidualnych
  • współpraca z innymi zespołami firmy w zakresie wdrożenia nowych projektów

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe kierunek Budowa Maszyn lub pokrewne
  • znajomość oprogramowania 3D np. Inventor, Solid Works i 2D np. AutoCAD
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dobra organizacja pracy oraz chęć zdobywania nowych umiejętności
  • podstawowej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w ciekawych, innowacyjnych projektach oraz szkoleniach
  • możliwość natychmiastowego podjęcia pracy
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość elastycznego czasu pracy

CV prosimy przesyłać za pomocą opcji "Aplikuj"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Aifo Group od 2007 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją podze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Administracja biurowa, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria