Młodszy Konstruktor Elektronik (Junior Electronics Engineer)

Netbulls Sp. z o. o.

15-540 Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie urządzeń i układów elektroniki,
  • symulacja układów elektroniki,
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C/C++,
  • rysowanie obwodów drukowanych,
  • tworzenie dokumentacji,
  • obsługa procesu produkcji małoseryjnej montażu elektroniki,
  • lutowanie komponentów elektronicznych i składanie urządzeń.

Oferujemy

  • pracę z najnowszymi technologiami w dziedzinie Internetu Rzeczy (IoT),
  • możliwość rozwoju w dziedzinie elektroniki i informatyki,
  • pracę w młodym i rozwojowym zespole,
  • elastyczny czas pracy,
  • niekoroporacyjną atmosferę.

Wymagania

- wykształcenie techniczne, najlepiej w jednym z obszarów - elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechatronika,
- praktyczna znajomość konstrukcji i oprogramowania mikrokontrolerów,
- umiejętność pracy zadaniowej,
- zdolności manualne,
- znajomość zasady pomiaru i układów do pomiarów wielkości elektrycznych i nieelektrycznych,
- samodzielność oraz komunikatywność,
- dobra znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

NETBULLS to software house wytwarzający oprogramowanie dla start-upów, g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inżynieria