Młodszy Kierownik Projektu/ Asystent Kierownika Projektu

Fabryka Dekoracji.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Fabryka Dekoracji poszukuje /młodszego kierownika realizacji/asystenta kierownika realizacji w dziale technicznym.

Osoba pracująca na tym stanowisku powinna posiadać wiedzę ogólną w zakresie technik budowy elementów stolarskich, ślusarskich, wykończeniowych.

Do głównych zadań na stanowisku będzie:

  • Kontrola wyników i jakości prac podwykonawców,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji budowy,
  • Planowanie i koordynację robót realizowanych przez podwykonawców,

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • umiejętność koordynowania i kierowania pracą zespołu
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inwestorem
  • znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Microsoft Excel
  • podstawowa znajomość programu AutoCAD lub SketchUp
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B (czynne)
  • umiejętność prowadzenia i kontroli budżetu
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w pracę

Mile widziane:

  • posiadanie bazy podwykonawców, kosztorysowanie

Prosimy o składanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz podaniem wysokości oczekiwanego wynagrodzenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest FABRYKA DEKORACJI Marcin Pietuch, Iul.Długa 43/5 , 31-147 Kraków, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji FABRYKA DEKORACJI . Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko wybranym kandydatom.

Prezentacja firmy

Fabryka Dekoracji - od 1995 roku zajmujemy się kompleksowym projektowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis