Młodszy kierownik do współpracy z klientami kluczowymi

time2work sp. z o.o.

Wola Ociecka, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • współpraca w prowadzeniu projektów z innymi działami w firmie
  • zarządzanie bazą klientów oparte o wskaźniki efektywności
  • poszukiwanie i nawiązanie współpracy z nowymi klientami
  • współpraca z obecnymi klientami firmy w zakresie rozwoju materiałów POS
  • poszukiwanie zleceń na rynku usług
  • monitorowanie rynku usług

Od Kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
  • umiejętności profesjonalnej prezentacji
  • umiejętności negocjacyjnych
  • zdolności analitycznego myślenia i organizowania
  • nastawienia na osiąganie wysokich rezultatów
  • umiejętności pracy w zespole
  • wykształcenia min. średniego
  • dyspozycyjności i gotowości do podróży służbowych
  • podstawowej zdolności do rozumienia zagadnień technicznych
  • komunikatywnej znajomość języka angielskiego i kultury języka ojczystego
  • prawa jazdy kategorii B

Dodatkowymi atutami będzie posiadanie dowolnej umiejętności z wymienionych zagadnień:

  • doświadczenie w marketingu lub dziale handlowym
  • doświadczenie w pracy w branży reklamowej

Oferujemy:

  • pracę w młodej, kreatywnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijające się firmie
  • pracę w zespole Marketingu, który kreuje kierunki rozwoju firmy
  • możliwość współdecydowania o organizacji pracy na swoim stanowisku
  • otwartość Zarządu na nowe pomysły i innowacje
  • możliwości awansu po osiągnięciu określonego poziomu kompetencji oraz rezultatów uzgodnionych z Zarządem firmy
  • wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
  • narzędzia niezbędne do pracy.

Charakter pracy: zadaniowy, częściowo praca stacjonarna w biurze a częściowo w terenie u klientów.

Prezentacja firmy

Wnosimy na polski rynek usług B2B nowoczesność i pomysł na bizne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta