Młodszy Inżynier Systemowy

E3 Sp. z o.o.

41-303 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego działu IT poszukujemy osób, których interesuje rozwój w obszarze wdrożeń Cloud Computing, w szczególności systemów Office 365 oraz platformy Azure.

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za :

  • wdrażaznie i zarządzanie systemami operacyjnymi z rodziny Windows
  • realizowanie pomocy technicznej 1-3 linii wsparcia
  • zarządzanie sieciami komputerowymi LAN i WAN
  • rozwiązywanie problemów sprzętowych (m.in. stacje robocze, sprzęt serwerowy, sprzęt sieciowy)
  • obsługiwanie zgłoszeń użytkowników
  • uczestnictwo w projektach IT z obszaru Cloud Computing
  • uczestnictwo w szkoleniach z tematyki Office365 i Azure

Wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe kierunkowe)
  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku administratora
  • znajomość technologii WAN/LAN/WiFi
  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft
  • umiejętność projektowania i zarządzania Microsoft Active Directory
  • umiejętność konfiguracji i konserwacji sprzętu IT
  • mile widziana znajomość rozwiązania Office365 od strony administracji
  • umiejętność analizowania problemów, znajdowania rozwiązań
  • preferowani kandydacji znający platformę Microsoft Azure w stopniu przynajmniej podstawowym
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • pozytywne nastawienie

Prezentacja firmy

E3 to zespół entuzjastów swojej branży. Definiuje nas kilkunastoletnie d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od zrealizowanych projektów, samochód służbowy
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems