Młodszy Inżynier Systemowy w zespole Data Protection

Comtegra S.A.

Warszawa, mazowieckie

Comtegra S.A. Comtegra S.A.
Comtegra jest integratorem systemów informatycznych specjalizującym się w obszarach: Data Protection & Business Continuity, Data Management, Virtualization, Enterprise Mobility Management, Data Security, Database & Analytics oraz Exascale Computing & Big Data. Firma świadczy także usługi w modelu cloud, usługi serwisowe, utrzymaniowe i gwarancyjne.

Historia firmy to ponad 15 lat nieprzerwanej działalności na polskim rynku teleinformatycznym. Obecnie Comtegra to stabilna firma tworzona przez zespół prawie 80 specjalistów. Ich kompetencje pozwalają realizować najbardziej zaawansowane projekty teleinformatyczne, których produktem są nowoczesne, wydajne, bezpieczne i optymalne rozwiązania w ramach 8 obszarów kompetencyjnych. Wyrazem głębokiej specjalizacji i wysokiego poziomu merytorycznego zasobów ludzkich Comtegra, jest liczba ponad 200 certyfikatów technologicznych. O unikalności wiedzy inżynierów firmy stanowią takie tytuły jak: Oracle Master posiadany przez trzech inżynierów oraz VMware vExpert. Comtegra posiada również certyfikowanych inżynierów ze wszystkich czterech liczących się technologii backup: CommVault, EMC Networker, HP Data Protector, IBM TSM i Veritas Netbackup.

www.comtegra.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań w obszarze technologicznym Data Protection tj. backup i archiwizacja danych w szczególności takich producentów jak: Dell EMC, Veritas, CommVault, Veeam,
  • wdrażanie nowych systemów backupu i archiwizacji danych u klientów firmy,
  • utrzymanie i rozwój wdrożonych systemów,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • obsługa zgłoszeń serwisowych klientów,
  • praca w siedzibie firmy, u klienta lub w trybie zdalnym w zależności od wymagań projektowych,
  • współpraca z innymi zespołami przy wdrażaniu systemów obejmujących różne obszary technologiczne,
  • samodzielne prowadzenie projektów oraz praca w zespole w zależności od skali projektów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży IT w obszarze infrastruktury data center np. wirtualizacja, storage, serwery, backup, archiwizacja itp.
  • student lub absolwent kierunków technicznych,
  • mile widziana znajomość technologii backupu i archiwizacji np. Veritas NetBackup, Dell EMC Networker, Commvault, Veeam lub innych,
  • mile widziana znajomość technologii przechowywania danych tj. deduplikatorów, macierzy dyskowych i/lub bibliotek taśmowych,
  • mile widziana znajomość technologii wirtualizacji serwerów, systemów operacyjnych Linux, baz danych,
  • chęć rozwoju w obszarze Data Protection,
  • umiejętność pracy w zespole jak i samodzielnego działania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • stopniowe wdrożenie w realizację obowiązków,
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami - szkolenia oraz możliwość certyfikacji w wybranym obszarze (wraz z rozwojem umiejętności i wiedzy),
  • udział w ciekawych projektach,
  • zróżnicowany zakres realizowanych projektów,
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt),
  • dofinansowanie do lekcji z języka angielskiego w naszej firmie,
  • pracę z dala od warszawskiego Mordoru,
  • miłą atmosferę pracy i niezliczoną ilość imprez integracyjnych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.