Młodszy inżynier sieci IP

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1095729

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – Producenta systemów wideo – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków
Forma zatrudnienia: B2B (umowa via HAYS) lub Umowa Zlecenie – brak UoP
Stawka: 350-400 PLN netto + VAT / dzień (przy UZ 370-420 PLN brutto / dzień)
Realizacja: współpraca długofalowa

Poszukujemy osób, które są na ostatnim roku studiów z zakresu Informatyki, Telekomunikacji lub pokrewnych lub posiadają minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Wyjazdy służbowe – około 30 dni w roku (Europa, USA, Australia). Możliwość zmniejszenia ilości tych dni.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość architektury PC oraz systemów operacyjnych Windows
- bardzo dobra znajomość sieci IP
- płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)
- znajomość zagadnień administracji systemów Linux

Mile widziane:
- doświadczenie w testowaniu i wdrażaniu oprogramowania
- umiejętność tworzenia prostych skryptowych narzędzi do automatyzacji testów lub analizy wyników
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:
- testowanie urządzeń i oprogramowania
- analiza oprogramowania oraz przygotowanie i wykonywanie testów systemowych
- wsparcie techniczne dla zainstalowanych systemów
- prezentacje i szkolenia klientów i partnerów

Oferujemy:
- benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
- elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie

Zachęcam do aplikowania!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland