Młodszy Inżynier Serwisu

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1163541

Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w branży urządzeń procesowych i laboratoryjnych (m.in., wytrząsarki, wiskozymetry, bioreaktory, inkubatory i piece). Firma zatrudnia prawie 1000 pracowników w 10 lokalizacjach na świecie, a głównymi klientami jej są takie firmy jak Procter & Gamble i Bayer.
Na potrzeby rozwijanego Działu Serwisowego, firma poszukuje osoby zainteresowanej stanowiskiem Młodszego Inżyniera Serwisu.

Zadania:

  • Analiza i przeprowadzanie napraw oraz przeglądów austriackich urządzeń laboratoryjnych;
  • Wykonywanie serwisu w ramach gwarancji i po ustaniu jej;
  • Dokonywanie przeglądów stanów magazynowych;
  • Organizacja wysyłki naprawionego sprzętu do klienta;

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe – Mechatronika, Elektronika lub tożsame;
  • Doświadczenie w naprawach, montażu i instalacji urządzeń technicznych;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, nastawienie na rozwój osobisty;
  • Gotowość do zagranicznych szkoleń;

W zamian firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, interesujące wynagrodzenie oraz pakiet benefitów, włącznie z ubezpieczeniem na życie, ubezpieczeniem zdrowotnym, kartą sportową, dofinansowaniem do nauki języka obcego. Dodatkowo firma oferuje możliwość skorzystania ze szkoleń pracowniczych i branżowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy