Młodszy Inżynier Procesu

Michael Page

Powiat garwoliński, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Inżyniera Procesu. Osoba ta będzie odpowiedzialna za przygotowanie obszaru produkcji od strony technologicznej oraz wdrażanie nowych technologii produkcyjnych. Poszukujemy zarówno kandydatów, którzy mieli okazję zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, jak i osób, które chciałyby zyskać umiejętności w tym obszarze.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG. Należy ona do międzynarodowej grupy, która jest w fazie intensywnego rozwoju. Na rynku polskim istnieje już od 14 lat. Firma zlokalizowana jest w odległości około 55 km na południowy wschód od Warszawy, tuż przy drodze ekspresowej S17 (Garwolin).

Opis stanowiska

  • Przygotowanie obszaru produkcji od strony technologicznej (projektowanie rozmieszczenia oraz układu potrzebnych sprzętów oraz stałego wyposażenia, planowanie rozmieszczenia aktywów procesu);
  • Poszukiwanie, analiza i wybór nowych technologii produkcyjnych;
  • Wdrażanie nowych technologii produkcyjnych;
  • Rekomendowanie i wprowadzanie nowych metod pracy i organizacji produkcji w odniesieniu do nowych usprawnień technologicznych;
  • Przeprowadzanie prób technologicznych
  • Przeprowadzanie testów pierwszej produkcji;
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Inżynieria Produkcji, Automatyka i Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn);
  • Dobra znajomość programu AutoCad;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku, otwartość na wdrażanie własnych pomysłów.

Oferujemy

  • Umowa o pracę;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia na święta, dofinansowanie do karty MultiSport i wypoczynku);
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Ubezpieczenie na życie.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Powiat garwoliński
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page