młodszy inżynier procesu

Randstad Polska Sp. z o.o.

opole, opolskie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

Nr ref.: 34359
Praca stała
Lokalizacja: opole

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie poprawności procesów podczas produkcji poprzez tworzenie i ciągłe doskonalenie
  • dokumentacji procesowej ( w tym instrukcji pracy na poszczególnych stanowiskach produkcyjnych)
  • modyfikacja procesów w zależności od zamówień produkcyjnych
  • eliminacja pojawiających się błędów oraz współpraca z operatorami w celu poprawy efektywności procesu
  • przygotowywanie lub koordynowanie analiz: analiza zgodności, testy materiałowe, testy osiągów, testy wytrzymałości, wytyczne rozmiarowe i procesowe
  • praca z inżynierami i liderami zespołów nad ciągłym doskonaleniem stanowisk pracy oraz używanych narzędzi
  • współpraca z innymi działami nad wdrożeniem usprawnień
  • prowadzenie pomiarów czasów w celu rozwiązywania problemów związanych z przepływem pracy

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (produkcja, jakość)
  • doświadczenie w pracy z narzędziami lean (5S, standaryzacja, itp.)
  • znajomość i doświadczenie w tworzeniu standardów pracy
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność przekazywania wiedzy innym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazna i koleżeńska atmosfera w pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)