INVADO SP Z.O.O.

Młodszy Inżynier Procesu

Od: INVADO SP Z.O.O.
Miejsce pracy: Dzielna, k/Ciasnej (pow. Lubliniecki)

GŁÓWNE ZADANIA

  • Nadzorowanie procesów produkcyjnych.
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
  • Usprawnianie i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem poprawy jakości, efektywności i ergonomii.
  • Nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego oraz parametrami maszyn i urządzeń do produkcji.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej (instrukcje, karty kontroli, standardy).
  • Wnioskowanie i wdrażanie modernizacji oraz usprawnień parku maszynowego.
  • Wspieranie zespołu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń, zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI.
  • Nadzór procesowy nad produktem.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej i produkcyjnej.
  • Współuczestnictwo w auditach wewnętrznych procesu.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane kierunki: Elektronika, Automatyka, Elektrotechnika, Mechanika i budowa maszyn lub Robotyka.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole i budowanie dobrych relacji.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Wiedza w zakresie czytania i przygotowywania dokumentacji technicznej i produkcyjnej.
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu technologii procesu produkcyjnego, standardowych procesów doskonalenia Lean Manufacturing.
  • Doświadczenie w pracy z programami ERP – mile widziane.

OFERUJEMY

  • Stabilność zatrudnienia: największy eksporter drzwi wewnętrznych na rynku polskim.
  • Firma z tradycjami i doświadczeniem: od ponad 25 lat na rynku polskim.
  • Międzynarodowe przedsiębiorstwo w Grupie Arbonia AG stawiające na rozwój pracownika w ramach struktur firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny.
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.