Młodszy Inżynier Lean Manufacturing

Hays Poland

Dzierżoniów, dolnośląskie

Hays Poland

Dzierżoniów
Dzierżoniów
NR REF.: 1163897

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, specjalizującej się w procesach spawania i obróbki mechanicznej, poszukujemy Kandydata na stanowisko Młodszego Inżyniera Lean Manufacturing.

Zakres obowiązków:
  • Śledzenie i nadzorowanie efektywności i produktywności procesów produkcyjnych
  • Definiowanie potencjałów doskonalenia procesów produkcyjnych mających wpływ na efektywność, produktywności, redukcję Lead Time’u – opracowanie danych budżetowych oszczędności.
  • Doskonalenie przepływu procesów produkcyjnych (Analiza VSM, optymalizacja przepływu materiału i informacji z uwzględnieniem strony technicznej, kalkulacja i optymalizacja zapasów, itp.)
  • Promowanie kultury Lean Manufacturing i ciągłego doskonalenia.
  • Nadzorowanie systemu pomysłów doskonalących.
  • Szkolenia załogi z zakresu narzędzi i filozofii Lean management.
  • Nadzorowanie i raportowanie odpowiednich KPI i działań doskonalących do grupy

Kompetencje:

  • Doświadczenie w przemyśle produkcyjnym (min. rok)
  • Znajomość podstawowych narzędzi Lean
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie techniczne, bądź doświadczenie z procesami technicznymi (spawanie, obróbka mechaniczna, maszyny CNC)

Nasz Klient oferuje wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, premię, opiekę medyczną oraz ZFŚS.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv. Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy