Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie kontrola jakości wyrobów gotowych, dostaw materiałów do produkcji, półfabrykatów przy pomocy urządzeń pomiarowych oraz sporządzanie dokumentacji i analiz.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane);
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieryjne);
  • dodatkowym atutem będzie wykształcenie z zakresu materiałoznawstwa stali narzędziowych oraz doświadczenie w pracy w laboratorium metalograficznym;
  • dobra znajomość rysunku technicznego;
  • praktyczna znajomość urządzeń pomiarowych i laboratoryjnych;
  • umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office);
  • dokładność i precyzja wykonywanej pracy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – mile widziana;
  • czynne prawo jazdy kat. B - mile widziane.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w doświadczonym zespole;
  • rozbudowany system socjalny;
  • Karta Benefit Multisport;
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie PZU;
  • warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie

danych osobowych oraz podaniem stanowiska, na które się aplikuje poprzez przycisk APLIKUJ.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować telefonicznie z wybranymi przez nas kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji