Młodszy Inzynier Jakości (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem nowej inwestycji dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji działającej w branży automotive, poszukujemy kandydata /kandydatki na stanowisko Młodszego Inżyniera ds Jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja, zlokalizowana we Wroclawiu. Firma należy do międzynarodowego koncernu, który rokrocznie zwiększa swoje udziały na rynku Polskim. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania.

Opis stanowiska

  • pomiary i analiza gotowych wyrobów w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów
  • obsługa reklamacji klientów oraz wdrażanie akcji korygujących
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • tworzenie i ciągłe doskonalenie programów pomiarowych
  • nadzorowanie i wdrażanie Systemu Zapewnienia Jakości
  • wypracowanie, wdrażanie oraz ciągłe usprawnianie standardów jakościowych w organizacji
  • inicjowanie, przygotowanie oraz wprowadzanie działań po reklamacyjnych, korygujących i prewencyjnych
  • prowadzenie szkoleń i audytów wewnętrznych
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • wyższe wykształcenie techniczne

Profil kandydata

  • znajomość zagadnień związanych z systemami pomiarowymi
  • znajomość narzędzi jakościowych,MSA, APQP, PPAP, FMEA, SPC, 8D, Control Plan
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy związanej z kontrolą lub zapewnieniem jakości w branży produkcyjnej

Oferujemy

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę
  • kontakt z najnowszymi technologiami

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page