Młodszy inżynier jakości (branża automotive)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej , zwiększającej swoją działaność na terenie województwa dolnośląskiego, aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Inżyniera ds analiz (pion Jakości)

Informacje o kliencie

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna, która wraz z rozwojem nowego biznesu poszukuje kandydata na stanowisko Inżyniera/ Młodszego Inżyniera - struktury Jakości

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za reklemacje klientów w projektach rozwojowych
  • Przygotowanie uniwersalnego procesu analizy wadliwych produktów
  • Wybór, ocena i zakup sprzętu pomiarowego
  • Planowanie, wykonywanie i œledzenie analizy defektów baterii i jej komponentów
  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów analitycznych
  • Tworzenie dokumentacji i raportów zgodnie z wymogami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: Chemia, Inżynieria Chemiczna etc.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży automotive
  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy i pomiaru komponentów
  • Praktyczna wiedza z zakresu stosowania narzędzi pomiarowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu: Vector Toolchain (Canalyzer, Canape, CANOE) - mile widziane
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie na współpracę z dostawcami i klientami

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzysta ścieżka kariery
  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. karta Multisport, prywatne ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna enel-med.).
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page