Młodszy Inżynier (Dział Drogowy, Mostowy, Branżowy, Techniczny)

POLAQUA Sp. z o.o.

Mykanów, śląskie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Mykanów

ZADANIA:

  • wsparcie kadry inżynierskiej w bieżących zadaniach administracyjnych oraz technicznych;
  • zadania związane z postępem prac na projekcie;
  • udział w przygotowaniu dokumentów kontraktowych;
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót;
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców;
  • koordynacja logistyki na budowie;
  • bieżąca współpraca innymi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu;
  • inne zadanie zlecone przez kierownictwo projektu.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo lub osoba w trakcie ostatnich lat studiów;
  • znajomość metod i technik budowlanych;
  • chęć rozwoju, otwartość na nową wiedzę oraz zdobywanie doświadczeń;
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • pracę w biurze budowy odcinka autostrady A1 w Mykanowie;
  • zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem ekspertów z branży;
  • opieka medyczna, inne benefity pracownicze.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.