ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młodszy Inżynier budowy

Miejsce pracy: Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra

Miejsce pracy: Karpacz

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • Premię indywidualną (uzależnioną od wartości projektu)
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe, możliwość nauki języka obcego
  • Możliwość rozwoju, dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Wsparcie dla osób relokujących się z innych województw lub dojeżdżających (do ustalenia indywidualnie)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (staże, praktyki)
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo lub ostatni rok studiów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz nastawienie na realizację celów

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i organizacja placu budowy zgodnie z harmonogramem prac
  • Kontrola kosztów zgodnie z budżetem projektu
  • Rozliczanie i koordynowanie pracy podwykonawców
  • Raportowanie do Kierownika budowy
  • Zapewnienie jakości zgodnie z planem
  • Kontakt z działem zaopatrzenia w celu zamówienia odpowiedniej ilości materiałów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials