Młodszy Instalator klimatyzacji / wentylacji – możliwość przyuczenia

Gradient - Chłodnictwo, Klimatyzacja

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jak rozpocząć karierę w dobrze płatnym i cenionym zawodzie?

GRADIENT – Chłodnictwo, Klimatyzacja

– firma z tradycjami –

oferuje Ci taką szansę!

Stanowisko pracy:

Młodszy Instalator klimatyzacji / wentylacji

– możliwość przyuczenia –

Miejsce pracy: Łódź

Na tym stanowisku:

  • wykażesz się i rozwiniesz zdolności manualne podczas montażu i serwisu - konserwacji oraz napraw - systemów chłodniczych oraz wentylacyjnych
  • zdobędziesz umiejętności przydatne w życiu zawodowym i prywatnym m. in. obsługę klienta, znajomość dokumentacji technicznej itp.
  • będziesz wspierał naszych Klientów w dziedzinie techniki chłodzenia

WSZYSTKO czego potrzebujesz aby aplikować to:

  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • możliwość pracy na wysokościach

Jeżeli JESTEŚ:

  • chętny do pracy i nastawiony na EFEKT
  • solidny, rzetelny, dokładny, punktualny, pewny siebie
  • chętny do ciągłej nauki i powiększania kwalifikacji
  • zależy Ci by Twoja praca dawała satysfakcję Tobie, pracodawcy i Klientowi

to mamy zajęcie dla CIEBIE!

Twoje SZANSE rosną jeżeli posiadasz:

  • doświadczenie na stanowisku serwisowym
  • uprawnienia elektryczne
  • umiejętność twardego lutowania miedzi
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne
  • znajomość układów lub urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub grzewczych

OFERUJEMY:

  • RÓŻNORODNOŚĆ - prace wykonujemy czasem w siedzibie firmy, ale częściej bezpośrednio u naszych licznych Klientów na terenie Łodzi oraz województwa, przewidujemy również sporadyczne wyjazdy na terenie całej Polski
  • ROZWÓJ - wypracowaliśmy plan szkoleniowy własny oraz w organizacjach zewnętrznych, dzięki któremu poznasz tajniki tego fachu
  • STABILNOŚĆ - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat z zarobkami od 36 000 netto rocznie w przedsiębiorstwie o ponad trzydziestoletnim doświadczeniu

POSZUKUJEMY osób do pracy:

  • na stałe ale też dorywczo
  • możliwość przyuczenia!!!

Jeśli spełniasz podstawowe warunki to zadzwoń, napisz lub przyjdź do nas!

Prezentacja firmy

Firma powstała 10.01.1984 roku. Pod obecną nazwą działamy od roku 2000. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna