Stelweld Sp. z o.o.

Młodszy informatyk

Od: Stelweld Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice, 55-220

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Praca na produkcji

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy prostych i skomplikowanych konstrukcji metalowych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Prowadzimy działalność gospodarczą od 1997 roku. W naszej firmie zatrudniamy ponad 550 pracowników. Wyroby eksportujemy między innymi do  Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

MŁODSZY INFORMATYK

 Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia

Główne zadania:

• Zamawianie sprzętu komputerowego ora materiałów eksploatacyjnych (współpraca z dostawcami sprzętu IT)

• Instalacje systemu Windows na komputerach użytkowników, instalacje sterowników, modyfikacje systemu na potrzeby działu IT, kopie zapasowe danych użytkowników)

• Tworzenie dokumentacji na potrzeby działu IT

• Ewidencja sprzętu IT z wykorzystaniem programu komputerowego

• Konserwacja oraz modernizacja sprzętu komputerowego

• Reakcja na zgłoszenia użytkowników (rozwiązywanie problemów z systemami, drukarkami, programami i usługami działającymi w firmie,  zgłoszenia do serwisów zewnętrznych)

• Rozbudowa sieci komputerowej

• Obsługa i zarządzanie siecią telefonii stacjonarnej i komputerowej

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów

• Doświadczenie min. 6 miesięcy na podobnym stanowisku

• Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej

• Zainteresowanie dziedziną informatyki

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność

• Zaangażowanie i chęć DO nauki

Oferujemy:

• Pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

• Odpowiedzialne i rozwojowe zadania w rozwijającej się firmie

• Szkolenia wewnętrzne

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres:

STELWELD Sp. z o.o.

ul. Inżynierska 3, 55-230 Jelcz Laskowice

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy,

że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.