Opis stanowiska pracy

Do zadań na stanowisku pracy należy zaliczyć:

• samodzielne rozwiązywanie problemów technicznych,
• instalacja oraz administracja stacjami roboczymi Windows,
• bieżące wsparcie dla użytkowników infrastruktury IT
• tworzenie dokumentacji, instrukcji dla użytkowników,
• administracja domeną Active Directory,
• administracja serwerami poczty
• udział w projektach informatycznych

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

• umiejętności instalacji i konfiguracji sprzętu komputerowego działających pod kontrolą Windows,
• znajomość podstawowych zagadnień związanych z budową oraz działaniem sieci TCP/IP,
• podstawowa znajomość systemów Microsoft Windows Server 2008,2012 oraz LINUX
• podstawowa znajomość baz Oracle, MS SQL, MySQL.
• zdolność analitycznego myślenia i systemowego rozwiązywania problemów,
• komunikatywność, systematyczność, dokładność i odpowiedzialność,
• dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin.
• podstawowa znajomość jeżyków programowania VBA, HTML, PHP, JAVA.
• mile widziane doświadczenie we wdrażaniu lub rozwoju oprogramowania ERP, MES.
• j.angielski w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY

- Umowę o pracę.

- Pracę w międzynarodowym środowisku, w dużej korporacji z branży automotive.

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems