Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Młodszy Informatyk - Programista

Kraków, małopolskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr.ref. MIP/0917/KR

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat w komfortowych godzinach
  • Firma zapewnia stanowisko pracy oraz niezbędne oprogramowania i narzędzia.
  • Wynagrodzenie proponowane 3000-6000 zł brutto
  • Regularna wypłata
  • Możliwość rozwoju

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku lub branży.
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
  • Zdolności komunikacyjne
  • Asertywność
  • Preferowane wykształcenie: wyższe IT/ wyższe (inżynier budownictwa)

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
3.000,00 zł - 6.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy