Młodszy Energetyk

Gi Group Poland S.A.

Żywiec, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Żywiec
Dla naszego Klienta, międzynarodowej grupy z branży spożywczej, poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:
* wykształcenie wyższe techniczne (o kierunku: Energetyka Cieplna i pokrewne, Inżynieria Środowiska, Inżyniera chemiczna i procesowa, Technologia chemiczna, Chłodnictwo);
* mile widziane doświadczenie zawodowe przy eksploatacji urządzeń energetycznych;
* dyspozycyjności (praca w trybie czterobrygadowym);
* wiedzy technicznej i technologicznej w obszarze mediów energetycznych;
* umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych oraz czytania dokumentacji technicznej;
* mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
* mile widziane posiadanie uprawnień energetycznych na stanowisku E i D Grupy I, II, III;

Zadania:
* samodzielne prowadzenie procesów technologicznych;
* prowadzenie planowanej gospodarki remontowej na przydzielonym obszarze;
* analizowanie i optymalizowanie procesów wytwarzania i przesyłania mediów;
* analiza przebiegów procesów technologicznych pod kątem redukcji zużyć;
* eksploatacja urządzeń i instalacji energetycznych, w tym: kotłowni, maszynowni chłodniczej, stacji uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków, sprężonego powietrza, instalacji odzysku CO2 i instalacji pomocniczych;
* nadzorowanie i kontrolowanie jakości mediów, materiałów pomocniczych i surowców do ich wytwarzania;

Oferujemy:
* zatrudnienie bezpośrednio w firmie Klienta;
* przeprowadzenie koniecznych szkoleń;
* możliwość dużego rozwoju zawodowego w zakresie prowadzenia projektów;
* szeroki zakres benefitów (np. deputat towarowy, wczasy pod gruszą, kafeteria, opieka medyczna, program well-beingowy);

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.