Młodszy Elektronik/Elektronik/Specjalista ds. Urządzeń Radiolokacyjnych

POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ

Warszawa, mazowieckie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Nadzorowanie działania powierzonych urządzeń i systemów radiolokacyjnych, poprzez:
    - monitorowanie pracy systemów i urządzeń,
    - sprawdzanie stanów urządzeń,
    - kontrolowanie parametrów urządzeń i odnotowywanie ich wartości w kartach pomiarowych,
    - rejestracja zdarzeń, które wystąpiły podczas dyżuru w raporcie zmiany dyżurnej/systemie ATOM
  • Przygotowanie powierzonych urządzeń i systemów radiolokacyjnych do pracy:
    - kontrolowanie warunków środowiskowych miejsca działania urządzenia i korygowanie ich do poziomu wymaganego przez producenta.
  • Dokonywanie okresowych przeglądów technicznych powierzonych urządzeń i systemów radiolokacyjnych, zgodnie z właściwymi dla danego urządzenia lub systemu, instrukcjami przeglądów technicznych:
    - wykonywanie technicznych przeglądów okresowych,
    - kontrolowanie i dokonywanie pomiarów parametrów pracy urządzeń zgodnie z zaleceniami producenta.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej powierzonych urządzeń i systemów radiolokacyjnych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka / elektronika / mechatronika lub pokrewne),
  • dla stanowiska Młodszego Elektronika, przy wykształceniu wyższym - 1 rok doświadczenia zawodowego,
  • dla stanowiska Elektronika, przy wykształceniu wyższym - 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • dla stanowiska Specjalisty, przy wykształceniu wyższym - 4 lata doświadczenia zawodowego,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min B1) – poziom znajomości języka będzie weryfikowany wewnętrznym testem – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • min. podstawowa znajomość systemu Linux,
  • programowanie w powłoce
  • umiejętność pisania skryptów
  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi,
  • znajomość zagadnień związanych z elektroniką, budową i diagnostyką urządzeń elektronicznych,
  • obsługa urządzeń pomiarowych
  • znajomość MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, bogaty pakiet świadczeń socjalnych).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 12.03.2020

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.