Młodszy Elektronik/Elektronik/Specjalista ds. radiokomunikacji

POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ

Gdańsk, pomorskie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Nadzorowanie działania powierzonych urządzeń technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego poprzez:
    - monitorowanie pracy systemów i urządzeń,
    - sprawdzanie stanu urządzeń,
    - kontrolowanie paramentów urządzeń i odnotowywanie ich wartości w dziennikach eksploatacji,
    - kontrolowanie warunków środowiskowych
  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń radiokomunikacyjnych,
  • Usuwanie awarii w urządzeniach technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dotyczącej pracy nadzorowanych urządzeń,
  • Współpraca ze służbami operacyjnymi,
  • Opracowywanie wniosków zakupowych, procedur, instrukcji, opisów przedmiotów zamówienia, planowanie budżetu na potrzeby Regionalnego Zespołu Technicznego Gdańsk,
  • Wyjazdy na przeglądy urządzeń w terenie,
  • Uczestnictwo w nowo realizowanych projektach,
  • Uczestnictwo w szkoleniach branżowych krajowych i zagranicznych.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki: Elektronika, Telekomunikacja, Teleinformatyka, Informatyka, Radiokomunikacja, Mechatronika oraz pokrewne lub kierunkowe z zakresu urządzeń lotniczych,
  • W przypadku stanowiska Elektronika - min 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z wyuczonym zawodem,
  • W przypadku stanowiska Specjalisty - min. 4 lata doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z wyuczonym zawodem,
  • W przypadku stanowiska Młodszego Elektronika - minimalny staż pracy,
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z architekturą i administrowaniem lokalnych sieci komputerowych,
  • Znajomość zagadnień z dziedziny fizyki (fale elektromagnetyczne, anteny), elektroniki oraz teleinformatyki,
  • Umiejętność posługiwania się miernikiem uniwersalnym oraz oscyloskopem,
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office, systemów operacyjnych Windows, UNIX, LINUX,
  • Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B 1, w tym znajomość słownictwa technicznego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
  • Gotowość do uczenia się i rozwoju,
  • Dążenie do rezultatów i poszukiwanie rozwiązań.

Po okresie wdrożenia stanowisko wiąże się z pracą zmianową.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 16.07.2020.

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.