Młodszy Dyspozytor z językiem niemieckim

Freightliner PL Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną spółką Grupy Freightliner należącej do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie i notowanego na giełdzie w Nowym Jorku. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz analitycznego myślenia
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowany kierunek: transport i logistyka)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i sumienność
  • Dodatkowym atutem będzie - znajomość zagadnień dotyczących funkcjonowania
  • Transportu kolejowego i doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

ZAKRES ZADAŃ:

Codzienny kontakt w języku niemieckim, w zakresie:

    • planowania pracy drużyn trakcyjnych
    • planowania dostaw paliwa
    • współpracy z niemieckimi klientami spółki
    • współpracy z niemieckim i polskim zarządcą infrastruktury: zamawianie tras, zgłaszanie pociągów do uruchomienia
  • Wprowadzanie danych do systemu – danych eksploatacyjnych, czasów pracy zespołów trakcyjnych
  • Stała współpraca z maszynistami i osobami odpowiedzialnymi za organizację przewozów

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę zmianową – zmiany dzienne i nocne
  • Unikalne doświadczenie zdobyte w jednym z największych koncernów transportowych na świecie
  • Pracę w zespole kreatywnych i zmotywowanych osób, dla których nie ma rzeczy niemożliwych
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w branży kolejowej
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, kursy językowe)
  • Pracę w nowoczesnym biurze w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy

Prezentacja firmy

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną spółką Grupy Freightliner należ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Praca dla studenta, Praca Inne