ManpowerGroup Sp. z o.o.

Młodszy Drukarz Sitodrukowy

Miejsce pracy: Wrocław, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie

Miejsce pracy: Wrocław (Oporów)

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Dobrze zaplanowany, szczegółowy proces wdrożenia nowych pracowników
  • 2 zmiany
  • Wolne weekendy
  • Premia roczna
  • Gwarantowana podwyżka po zakończeniu okresu próbnego
  • Nastawienie na stałą, długotrwałą współpracę
  • Praca w niewielkim zespole zaangażowanych specjalistów
  • Pakiet medyczny Luxmed

Wymagania:

  • Nastawienie na stałą współpracę
  • Chęć do nauki obsługi urządzeń
  • Dbałość o szczegóły i jakość produktu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Zadania:

  • Obsługa maszyn drukujących - dostarczanie surowca, ustawianie parametrów, kontrola przebiegu procesu
  • Kontrola jakości wydruku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials