Młodszy Doradca Klienta

ABM S.A.

30-798 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z 25-letnią tradycją, liderem w swojej branży. Zatrudniamy ponad 100 osób. Swoim pracownikom zapewniamy komfortowe warunki pracy w nowym budynku o wysokim standardzie. Nie jesteśmy korporacją, działamy według wewnętrznie ustalonych procedur i standardów.

Do naszego zespołu poszukujemy studentów na stanowisko Młodszy Doradca Klienta
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
- obsługa obecnych klientów firmy
- przygotowywanie ofert i wycen
- prezentacja produktów firmy
- współpraca z innymi działami

Oferujemy:
- niezbędne narzędzia pracy
- zdobycie konkretnej wiedzy branżowej
- wsparcie doświadczonego zespołu oraz szkolenia, opiekę podczas wdrożenia do pracy,
- pracę w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie, w nowej siedzibie firmy
- możliwość pracy w wymiarze 1/2, 3/4 lub całego etatu - po okresie studiów gwarantujemy możliwość zatrudniania.

Do składania aplikacji zapraszamy studentów studiów zaocznych oraz absolwentów studiów technicznych.

Prosimy o przesyłanie CV

Wymagania

Wymagania:
- znajomość na poziomie komunikatywnym języka angielskiego lub niemieckiego
- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
- umiejętności handlowe (w zakresie komunikacji, prezentacji i negocjacji)

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management