Młodszy doradca klienta

ABM S.A.

30-798 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracując na stanowisku Młodszy Doradca Klienta będziesz odpowiedzialny za:
- obsługę obecnych i pozyskiwanie nowych klientów dla firmy
- przygotowywanie ofert i wycen
- prezentację produktów firmy
- współpracę z innymi działami

W zamian oferujemy:
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju
- dla najlepszych przejrzystą ścieżkę awansu
- zdobycie konkretnej wiedzy branżowej
- wsparcie doświadczonego zespołu oraz szkolenia
- pracę w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie, w nowej siedzibie firmy

Wymagania

- znajomość na poziomie komunikatywnym języka angielski lub niemiecki
- swobodne poruszanie się w środowisku MS Office (Word, Excel, Power Point)
- czynne prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w obsłudze klienta
- umiejętności handlowe (w zakresie komunikacji, prezentacji i negocjacji)
- umiejętność pracy w grupie
Zapraszamy do składania ofert również:
- studentów studiów zaocznych lub absolwentów studiów technicznych

Prezentacja firmy

ABM S.A. <br/>Jesteśmy polską firmą z ponad 30-letnią tradycją w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta