Młodszy Doradca Klienta Biznesowego

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

  • Aktywne budowanie, a następnie podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami biznesowymi (kontakt mailowy oraz telefoniczny)
  • Umawianie spotkań z Klientami dla Przedstawicieli Handlowych w oparciu o wewnętrzną bazę
  • Przygotowywanie ofert dla nowych Klientów
  • Administrowanie Klientami w wewnętrznym systemie firmy

Jeśli:

  • Posiadasz min. 6 miesięcy doświadczenia w pracy w obsłudze klienta biznesowego lub dziale sprzedaży telefonicznej
  • Dobrze znasz pakiet MS Office
  • Lubisz współpracę w zespołową
  • Cechuje Cię orientacja na potrzeby klienta
  • Posiadasz umiejętność budowania relacji z klientem biznesowym
  • Potrafisz wykorzystywać techniki negocjacyjne w rozmowie z klientem

Zachęcamy Cię do wysłanie swojego CV!

Oferujemy:

  • Ciekawą współpracę z międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz system premiowy
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa

Numer referencyjny: MDKB/12/17/waw1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.