Młodszy Doradca ds. Wierzytelności

Euro Bank S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • telefoniczny kontakt z Klientem banku
  • wskazywanie i ustalanie z Klientem najlepszych rozwiązań na polubowną spłatę zobowiązań
  • współpraca z innymi Działami w ramach Departamentu Kredytów Trudnych
  • realizacja zadań własnych oraz zespołowych

Dołącz do nas, jeśli:

  • lubisz prowadzić rozmowy telefoniczne
  • łatwo nawiązujesz nowe kontakty
  • chcesz rozwijać się w ramach struktur instytucji finansowej
  • lubisz pomagać innym w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji
  • jesteś nastawiony na cel i w pełni angażujesz się w powierzone zadania

Co możesz zyskać?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • umiejętności negocjacyjne przydatne również w życiu codziennym
  • możliwość ustalenia grafiku pracy
  • miesięczne szkolenie wdrożeniowe
  • wsparcie mentora w trakcie okresu wdrożenia do pracy
  • benefity w formie opieki medycznej, możliwości zakupu karty sportowej i skorzystania z ubezpieczenia grupowego, a także zniżek do kin, restauracji i teatru
  • korzystną ofertę produktową banku na preferencyjnych warunkach
  • ciekawe perspektywy dalszego rozwoju w ramach prowadzonych rekrutacji wewnętrznych w banku

Prezentacja firmy

Eurobank to obecnie ponad 300 placówek i 3000 pracowników na terenie cał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Bankowość