Młodszy Doradca ds. Obsługi Klienta - Nysa

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Nysa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bezpośrednia klienta w Punkcie Obsługi Klienta w zakresie rozliczeń oraz umów,
  • udzielanie informacji połączone z ofertowaniem w zakresie produktów medium Energia i GAZ,
  • obsługa korespondencji z Klientem,
  • weryfikacja i kontrola dokumentacji,
  • obsługa systemów informatycznych,
  • pozostałe czynności związane z obsługiwanymi procesami.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,

- dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych,

- zdolności analityczne i szybkiego uczenia się,

- doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi, - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,

- bardzo duża samodzielność, otwartość na zmiany,

- umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,

- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

- pracę w dużej korporacyjnej firmie, ciekawą, pełną nowych wyzwań,

- wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna i prowizja sprzedażowa,

- praca biurowa nie związana z telemarketingiem! - praca od poniedziałku do piątku.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

W aplikacji prosimy umieścić:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Szafirowej 49m.4, 44-12 Gliwice, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016-679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95-46-WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam-zostałem powiadomiona-powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.’

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta