Młodszy doradca contact center (m/k)

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • utrzymywanie kontaktu telefonicznego z klientami (ruch przychodzący i wychodzący),
  • polubowne ustalanie warunków spłaty zadłużenia,
  • prowadzenie negocjacji z klientami w celu dostosowania rat do ich możliwości finansowych,
  • wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania:
  • swobodna obsługa komputera,
  • komunikatywność,
  • chęć do pracy z klientem.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość pracy na pełen etat lub na połowę etatu,
  • atrakcyjne zarobki i premie,
  • specjalistyczne szkolenia i jasno określoną ścieżkę kariery,
  • pracę w systemie wielozmianowym: 8-16, 9-17, 13-21,
  • pakiet socjalny: możliwość skorzystania z karty multisport, opieki medycznej, programu z nagrodami,
  • pracę zlokalizowaną w okolicach Placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.