Młodszy Doradca Biznesowy

P4 Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kraków

Szukamy Ciebie:

  • Chcesz być częścią najlepszego zespołu sprzedażowego w branży telekomunikacyjnej ?
  • Nie masz jeszcze dużego doświadczenia w sprzedaży, ale jesteś gotowy na nowy rozdział w życiu zawodowym ?
  • Posiadasz doświadczenie w telemarketingu, call center, ubezpieczeniach, obsłudze klienta lub po prostu skończyłeś edukację i szukasz pracy na etacie?
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Zgłoś się ! Resztą zajmiemy się my i wszystkiego Cię nauczymy !

Twoje zadania:

  • Pierwsze miesiące to wdrożenie, oczywiście pod okiem naszych fachowców - wszystko Ci wyjaśnimy i nauczymy !
  • Stopniowo będziesz dostawał pierwsze zadania do realizacji i będziesz przez cały czas wspierany przez doświadczonego kolegę/koleżankę
  • Będziesz zajmował się sprzedażą do firm (B2B), pod okiem Lidera Zespołu Sprzedaży do chwili kiedy będziesz gotów samemu podjąć wyzwanie samodzielnej pracy !
  • Z czasem staniesz się fachowcem i zdobędziesz doświadczenie w prestiżowej firmie !

Jeśli zatem:

  • Szukasz stabilnego zatrudnienia – mamy dla Ciebie umowę o pracę
  • Cenisz jasne zasady – zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeń
  • Chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje – zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awansu
  • Liczysz na pełne zaplecze do wykonywania swych obowiązków – zaopatrzymy Cię w niezbędne narzędzia: laptop, telefon komórkowy oraz Internet

A dodatkowo:

  • Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną
  • Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie
Zobacz jak wygląda praca w Play
Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami. Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

Zapraszamy!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.