Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy Automatyk (m/k)

Miejsce pracy: Jawor, Legnica, Złotoryja
Obowiązki:
  • praca z sieciami Profinet,
  • praca z systemami bezpieczeństwa,
  • programowanie sterowników PLC Siemens Simatic S7 300/400 i 1500,
  • praca z falownikami Siemens Sinamics SEW, autonomicznymi robotami transportowymi, robotami KUKA,
  • praca z sterowaniem pneumatycznym,
  • praca przy usuwaniu awarii maszyn i urządzeń oraz ich inspekcji,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w dziale techniczny/utrzymaniu ruchu),
  • umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego,
  • praktyczna znajomość problematyki związanej z serwisowaniem maszyn/urządzeń,
  • znajomość sterowników PLC (najlepiej Siemens),
  • swobodna komunikacja w języku polskim lub angielskim/niemieckim,
  • uprawnienia SEP Grupa 1.

Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy podpisaną bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego (system szkoleń),
  • pracę w partnerskiej atmosferze,
  • możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami,
  • pakiet premiowy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • atrakcyjny pakiet medyczny,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.