Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1196

Obowiązki:

prowadzenie nadzoru epidemiologicznego, opracowywanie ognisk epidemicznych, sporządzanie ocen i analiz, epidemiologicznych, nadzór nad zakażeniami szpitalnymi, sprawowanie bieżącego nadzoru sanitarnego nad podmiotami leczniczymi w zakresie zadań komórki organizacyjnej
prowadzenie i opracowywanie rejestrów i ewidencji oraz innej dokumentacji
Godziny pracy 7.30-15.05

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), medyczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe: medyczne, pielęgniarskie, higiena i epidemiologia, zdrowie publiczne, promocja zdrowia lub pokrewne studia podyplomowe o specjalności mającej zastosowanie w realizacji zadań państwowej inspekcji sanitarnej, rzetelność, terminowość, odpowiedzialność, dokładność, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Office) umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej, doświadczenie w pracy w Inspekcji Sanitarnej, znajomość podstawowych aktów prawnych obowiązujących w Inspekcji Sanitarnej, znajomość ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, znajomość przepisów prawnych mających zastosowanie w Państwowej Inspekcji Sanitarnej jako organu nadzoru nad punktami szczepień i podmiotami leczniczymi (min. dotyczących warunków fachowych jakim powinny odpowiadać podmioty lecznicze; bieżącego reżimu sanitarno- przeciwepidemicznego w obiektach podmiotów leczniczych; dekontaminacji narzędzi, sprzętu i powierzchni w podmiotach leczniczych; chorób zakaźnych i innych czynników biologicznych wywołujących choroby zakaźne i zakażenia)

Miejsce pracy: Żołnierska 16, 10-561 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez WSSE w Olsztynie z siedzibą w Olsztynie, ul. Żołnierska 16 na potrzeby procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy