Młodszy Asystent Biura / Pomoc Biurowa

DD Projekt

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma D&D Projekt o ugruntowanej pozycji na rynku Krakowskim, zajmująca projektowaniem, remontami, wykończeniami wnętrz o wysokim standardzie oraz budową, poszukuje pracownika o nw. doświadczeniu.

Obowiązki:

  • Wsparcie przełożonych i pracowników zespołu w bieżących obowiązkach,
  • Realizacja pomocniczych zadań administracyjno-biurowych,
  • Kontakt z dostawcami, wsparcie w realizacji zamówień zgodnie z profilem działalności firmy (składy budowlane, salony wyposażenia wnętrz),
  • Wprowadzanie danych do zestawień finansowych,
  • Tworzenie i archiwizacja dokumentacji firmowej, obsługa urządzeń biurowych,
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego obiegu informacji i dokumentacji,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej, odbieranie telefonów,
  • Przyjmowanie i obsługa gości, dbanie o reprezentatywny wizerunek biura,

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomości pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych,
  • Systematyczność, samodzielność, inicjatywa i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy wielowątkowej,
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista i zdolność efektywnej pracy w zespole,
  • Preferowane osoby uczące się,

Oferujemy:

  • Pełne wyposażenie, komputer, telefon,
  • Pracę na podstawie umowy wraz z świadczeniami,
  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę, z możliwością zdobywania nowych doświadczeń,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

Miejsce pracy Kraków, ul. Magazynowa 5a, www.ddprojekt.pl

Aplikacje prosimy składać za pomocą aplikuj. Dołącz do Nas!

Prezentacja firmy

Witamy w firmie Projektowo - Budowlanej, DD Projekt. Remonty pod ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja