Młodszy Analityk

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1167029

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji z branży technologii i nowoczesnych usług IT poszukujemy:

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja zgłoszeń wysyłanych przez system ticketowy
  • Sprawdzanie kompletności przesyłanych ticketów
  • Rozdzielanie ticketów między techników
  • Współpraca i raportowanie do Regional Serivce Delivery Managerów
  • Wsparcie techników w codziennych obowiązkach
  • Onboardnig nowozatrudnionych techników, nadawanie dostępów do narzędzi, tworzenie kont
  • Tworzenie raportów

Nasze oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2+/C1 - wymóg konieczny
  • Znajomość Pakietu MS Office na poziomie dobrym (głównie Excel i PowerPoint)
  • Doswiadczenie w tworzeniu raportów, raportowaniu
  • Mile widziana znajomość platformy Service Now
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność odnalezienia się w dynamicznym srodowisku
  • Wielozadaniowość

To oferujemy:
  • Pracę hybrydową
  • Ciekawą pracę w firmie będącej częścią międzynarodowej korporacji (u naszego Klienta)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

 Benefity (grafiki):
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland