Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma badań rynku działająca w ponad 35 państwach oferuje pracę na stanowisku:

Młodszy Analityk

Warszawa, mazowieckie

  • przygotowywanie raportów, prezentacji i analiz
  • wsparcie analityczne dla procesu budowania i zarządzania segmentami klientów
  • rozwijanie systemów i narzędzi do analizy danych
  • automatyzacja procesów
  • wsparcie analityczne innych działów
  • przetwarzanie danych

Wymagania

  • biegła obsługa MS Office, głównie Excel oraz Access
  • znajomość VBA
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • terminowość, sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i komunikatywność
  • łatwość i szybkość uczenia się

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Doskonałą atmosferę w pracy
  • Pracę w godzinach 8.00- 16.00

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Młodszy Analityk przez FOCUS Research Sp. z o.o.”

Prezentacja firmy

Firma FOCUS RESEARCH jest dużą międzynarodową firmą specjalizującą się w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca IT - Bazy danych