Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

Młodszy Analityk

Kraków, małopolskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Partnera, członka wiodącej międzynarodowej grupy bankowej poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Analityk

Wymagania

Główne zadania

  • Analiza (we współpracy z innymi analitykami ZBI) wymagań użytkowników biznesowych w zakresie potrzeb raportowych dla celów wewnętrznych oraz obligatoryjnych
  • Dokonywanie (we współpracy z innymi analitykami ZBI) gap analysis dla dostępnych źródeł danych oraz wdrożonych modeli raportowych Platformy Informacyjnej
  • Opracowywanie, modyfikacja i wdrażanie (we współpracy z innymi analitykami ZBI) modeli danych i rozwiązań raportowych na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i obligatoryjnej
  • Zgłaszanie niestandardowych problemów osobie nadzorującej jednostkę oraz poszukiwanie i analiza propozycji rozwiązań
  • Możliwa współpraca przy realizacji zadań z zakresu przygotowania dystrybucji gotowych raportów lub przy realizacji zadań z zakresu analizy kontroli jakości danych źródłowych

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe – preferowane finanse i bankowość, rachunkowość
  • Dobra teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu bankowości (rachunkowość bankowa)
  • Znajomość problematyki Hurtowni Danych i Business Intelligence
  • Znajomość języka SQL

Mile widziane

  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra umiejętność korzystania z arkuszy kalkulacyjnych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Długoterminową współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczność w formie zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych spotkaniach integracyjnych
  • Wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Analizy biznesowe