Młodszy Analityk w Dziale Tradingu

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

X-Trade Brokers S.A. to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Jesteśmy czwartym co do wielkości, notowanym na giełdzie brokerem FX & CFD na świecie. Naszą firmę tworzy prawie 500 pracowników działających na kilkunastu rynkach - są to przede wszystkim wysoce wykwalifikowani eksperci oraz ambitni specjaliści. Wyróżnia nas przełomowa technologia – jesteśmy zdobywcą nagrody ‘Najlepsza Platforma Inwestycyjna 2016’, a Dział IT jest największym w naszej organizacji.

Wymagania

Opis stanowiska

  • sporządzanie raportów z użyciem języka zapytań SQL na potrzeby wewnętrznych oraz zewnętrznych odbiorców
  • prowadzenie okresowych analiz danych dla Działu Tradingu
  • automatyzacja oraz optymalizacja procedur Działu Tradingu
  • wsparcie analityczne w celu weryfikacji oraz identyfikacji ryzyka rynkowego
  • współpraca z zespołem hurtowni danych

Wymagania

  • minimum 6-miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka zapytań T-SQL (najlepiej SQL Server 2016)
  • dobra znajomość MS Excel
  • znajomość zagadnień związanych z bazami i hurtowniami danych
  • chęć zdobywania nowych umiejętności
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

MILE WIDZANE:

  • umiejętność programowania w wybranym języku (mile widziany C#)
  • znajomość VBA
  • wiedza z zakresu zasad funkcjonowania rynków giełdowych oraz OTC

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej, działającej na rynku międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej)
  • biuro w dogodnej lokalizacji - okolice Ronda Daszyńskiego

Prezentacja firmy

Naszą misją jest tworzenie najbardziej efektywnego i przyjaznego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy