Młodszy Analityk w Dziale Kontrolingu Grupy

Trakcja PRKiI S.A.

Warszawa, ul. Złota 59, mazowieckie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

Obecnie do Biura Zarządu spółki w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Analiza portfela kontraktów - przygotowywanie raportów na poziomie Grupy Kapitałowej, także projekcji, symulacji.
  • Przygotowanie raportów na poziomie Grupy Kapitałowej z zakresu przychodów i kosztów, działalności kontraktowej Spółki.
  • Udział w przygotowywaniu prezentacji na potrzeby rady nadzorczej spółki oraz inwestorów.
  • Analizowanie miesięcznych odchyleń pomiędzy danymi faktycznymi a prognozowanymi w budżecie.
  • Raportowanie wewnętrzne na potrzeby zarządu oraz kadry menedżerskiej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe; preferowane kierunki: ekonomiczne lub matematyczne.
  • Dwa lata doświadczenia zawodowego na stanowisku na podobnym zakresie odpowiedzialności.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Microsoft Excel, Power Point.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii finansowej – warunek konieczny.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dokładność oraz staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowania z ZFŚS).
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.