Młodszy Analityk Systemowy / Programista

Sii Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniając ponad 2800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Aktualnie poszukujemy:

Miasto: Warszawa
170628-586E8
Zadania

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie częścią zespołu IT (DevOps), odpowiedzialnego za rozwój oraz utrzymanie systemów wspierających kluczowe procesy biznesowe.

Zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych, proponowanie zmian w systemach informatycznych
  • Merytoryczna ocena wymagań zgłaszanych przez klientów wewnętrznych dotyczących zmian w systemach informatycznych oraz analiza wpływu wymagań na istniejącą funkcjonalność
  • Przeprowadzenie studium wykonalności proponowanych zmian w systemach informatycznych
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji zgodnie z przyjętymi standardami
  • Przeprowadzenie analizy technicznej
  • Projektowanie i development zmian w oprogramowaniu zgodnie z dokumentacją
  • Przeprowadzenie i udokumentowanie lub nadzór nad przeprowadzeniem testów
  • Opracowywanie analiz porównawczych systemów i aplikacji w oparciu o odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • Współpraca z zespołem testów lub jednostkami biznesowymi przy testach akceptacyjnych oprogramowania
  • Analiza i usuwanie błędów wykrytych w trakcie testów
  • Wsparcie przy rozwiązywaniu awarii i problemów na środowiskach testowych i produkcyjnych w ramach 2 i 3 linii wsparcia we współpracy z dostawcami
  • Nadzór i kontrola nad dostawcami zewnętrznymi

Pożądany profil
  • Znajomość i rozumienie obszaru operacji oraz systemów back office w instytucjach finansowych
  • Wysokie umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na wymagania funkcjonalne
  • Praktyczna znajomość metodyk projektowych, w tym metodyk zwinnych
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w języku VBA (warunek konieczny)
  • Umiejętność programowania w języku JAVA
  • Znajomość Spring Framework, AngularJS
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań oraz projektowaniu systemów informatycznych, znajomość standardu UML
  • Bardzo dobra znajomość aplikacji JIRA, Confluence
  • Znajomość języka Groovy (development JIRA)
  • Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów utrzymaniowych pod presją czasu
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne niezbędne w relacji z jednostkami biznesowymi
  • Mile widziana praktyczna znajomość serwerów aplikacyjnych WebSphere / Tomcat / JBoss od strony administracyjnej
Oferujemy
  • Ciekawe projekty realizowane w nowych technologiach i w różnorodnych branżach
  • Dołączenie do Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, wyróżnionego nagrodami Great Place to Work oraz Computerworld AudIT
  • Elastyczną formę zatrudnienia – B2B lub umowę o pracę
  • Pakiet dodatków (Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kurs języka angielskiego)

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV

wraz z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sii Sp. z. o. o., Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie