Młodszy Analityk SEO z językiem obcym

JohnnyBros sp. z o.o.

80-803 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

- optymalizacja stron internetowych zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google
- sprawdzanie, analiza i raportowanie pod kątem pozycjonowania
- branie udziału w planowaniu strategii prac pozycjonerskich
- monitorowanie wytycznych Google w kontekście efektywności działań SEO
- budowanie systemu linków

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę/umowa zlecenie/umowa o współpracy
(B2B)/umowa o dzieło)
- atrakcyjny system wynagrodzenia, PREMIE, NAGRODY
- BOGATY PAKIET świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta
multisport, liczne wyjścia i wyjazdy integracyjne, kanapki, piłkarzyki, dofinansowania
do kursów hobbystycznych)
- kompleksowe SZKOLENIE stanowiskowe
- możliwość uczestniczenia w KURSACH, SZKOLENIACH, KONFERENCJACH
(także zagranicznych) jako gwarant stałego rozwoju zawodowego
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- DOSKONAŁĄ ATMOSFERĘ pracy (nie jesteśmy korporacją)
- wynagrodzenie 2000-2800 zł netto

Wymagania

- wysoko rozwinięta zdolność analizy
- umiejętność wysuwania wniosków na podstawie danych
- bardzo dobra znajomość (co najmniej poziom B2) jednego z wymienionych
języków: francuski, fiński, duński, słowacki, węgierski, czeski, gruziński, litewski,
chorwacki, koreański, japoński, flamandzki, grecki, szwedzki, rumuński, angielski - warunek konieczny
- każdy kolejny język obcy będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy zespołowej
- rzetelność oraz sumienność wykonywania obowiązków

Prezentacja firmy

JohnnyBros jest polską Spółką z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Nasz międzyna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
14
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce