Młodszy Analityk SEO z językiem fińskim lub duńskim

JohnnyBros sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Analityka SEO ze znajomością języka fińskiego lub duńskiego. Praca w biurze, w centrum Gdańska.

Obowiązki:

  • optymalizacja stron internetowych zgodnie z aktualnymi wymaganiami Google
  • sprawdzanie, analiza i raportowanie pod kątem pozycjonowania
  • branie udziału w planowaniu strategii prac pozycjonerskich
  • monitorowanie wytycznych Google w kontekście efektywności działań SEO
  • budowanie systemu linków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę/umowa zlecenie/umowa o współpracy (B2B)/umowa o dzieło)
  • atrakcyjny system wynagrodzenia, PREMIE, NAGRODY
  • BOGATY PAKIET świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, liczne wyjścia i wyjazdy integracyjne, kanapki, piłkarzyki, dofinansowania do kursów hobbystycznych)
  • kompleksowe SZKOLENIE stanowiskowe
  • możliwość uczestniczenia w KURSACH, SZKOLENIACH, KONFERENCJACH (także zagranicznych) jako gwarant stałego rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • DOSKONAŁĄ ATMOSFERĘ pracy (nie jesteśmy korporacją)
  • wynagrodzenie 2300-2800 zł netto
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagania

Wymagania:

  • wysoko rozwinięta zdolność analizy
  • umiejętność wysuwania wniosków na podstawie danych
  • bardzo dobra znajomość (co najmniej poziom B2/C1) języka fińskiego lub duńskiego- warunek konieczny
  • każdy kolejny język obcy będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy zespołowej
  • rzetelność oraz sumienność wykonywania obowiązków

Doświadczenie SEO nie jest wymagane, choć jest dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

JohnnyBros jest polską Spółką z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Nasz międzyna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media